logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

Pamokų laikas

1.   8.30–9.15
2.     9.25–10.55
3.   11.15–12.00
4.   12.35–13.20
5.   13.30–14.15
6.   14.20–15.05

ESFIVP I 1

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

 

nerukysiu logo

 

kas

Sveikatingumo diena

     Spalio 9 dieną Eržvilko gimnazijos pradinukai pavadino „Sveikatingumo diena“. Čia nuo pat ankstyvo ryto vyko įdomūs ir labai „sveiki dalykai“. Pradžioje visi susirinko smagiai pasimankštinti. Pagrindinius ir svarbiausius pratimus demonstravo Jurbarko VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistė D. Barčauskienė. Vėliau mokiniai skubėjo ragauti košės. Taip buvo paminėta Tarptautinė košės diena. Kiek daug įdomybių vaikučiai išgirdo apie šį patiekalą!

     Pasistiprinę pradinukai ruošėsi konferencijai „Mums svarbiausia – sveikata!“. Joje kiekviena klasė pristatė savo pranešimus. Patys mažiausieji pavirto gražiais dantukais ir mokė  juos valyti. Pirmokams rūpėjo kūno švara, net dainą apie murziną katytę dainavo. Antrokai visiems įrodė, kad miegas ir poilsis būtini gerai savijautai. Konferencijos dalyviai išklausė patarimus, kaip tinkamai pailsėti. Energingieji trečiokai išjudino visus savo šokiu, taip parodydami, jog judėjimas ir sportas – patys geriausi draugai. Vyriausieji ketvirtokai dalijosi savo mintimis apie pusryčių naudą. Net tyrimą „Eržvilko pradinukų pusryčiai“ atliko.
     Pradinukų pranešimus išklausė Jurbarko visuomenės sveikatos centro vyresnioji specialistė Jūratė Daukšienė. Viešnia labai džiaugėsi mokinių žiniomis.
     Visą dienos veiklą vainikavo draugiškos estafečių varžybos. Kiek jaudulio ir šurmulio jos padovanojo! Sportininkai turėjo sodinti bulves, apibėgti kliūtis, keistai nešti kamuolį, parodyti gražią laikyseną nešant knygą ant galvos. Galiausiai komandoms reikėjo sunešti raides ir sudėlioti šūkį. Su šiuo šūkiu ir baigėsi sveikatos kupina pradinukų sveikatingumo diena.

DSC 0006

DSC 0008

 

DSC 0010

 

DSC 1412

DSC 1414