logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

Pamokų laikas

1.   8.30–9.15
2.     9.25–10.55
3.   11.15–12.00
4.   12.35–13.20
5.   13.30–14.15
6.   14.20–15.05

ESFIVP I 1

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

 

nerukysiu logo

 

kas

Konferencija „Apkabinkime Žemę“

     Kovo 20 d. – pasaulinę Žemės dieną – Eržvilko gimnazijos pradinukai paminėjo netradiciškai. Pasikvietę savo bendraamžius iš Jurbarko rajono, jie surengė konferenciją „Apkabinkime Žemę“. Mokiniai skaitė pranešimus įvairiausiomis gamtamokslinėmis temomis.

     Svečiai iš Veliuonos papasakojo, kaip jie akylai stebi paukščius Šilinės miške, kvietė užsukti į Veliuonos miškus, nes esą jie gydo kūną ir sielą. Taip pat jaunieji miško bičiuliai supažindino visus su kertinėmis miško buveinėmis. Vadžgirio pradinukai pristatė projektinius darbus apie Lietuvos rezervatus bei papasakojo, kokia svarbi yra elektra, siūlė įvairius jos taupymo būdus. Naujamiesčio trečiokai dalijosi žiniomis ir patirtimi apie atliekų rūšiavimą. Jie pademonstravo, kaip pasigaminti krepšius iš senų palaidinių!
     Šeimininkai, Eržvilko pradinukai, pasakojo įvairiomis temomis: antrokai atkreipė dėmesį į pirmuosius pavasario pranašus, kvietė įsižiūrėti į atbundančią gamtą. Trečiokai paaiškino, ką reiškia „žydintis“ vanduo, kaip reikėtų saugoti gamtos išteklius. Ketvirtokai plačiau papasakojo, kas yra elektra bei kokia didelė yra vandens taršos problema. Savo maža, bet įdomia patirtimi pasidalijo ir pirmokai, kurie papasakojo, ką jiems reiškia upė Šaltuona.
     Po pranešimų vieni konferencijos dalyviai gamino gėlytes iš buitinių atliekų, kiti – varžėsi interaktyvioje viktorinoje. Konferenciją vainikavo Žemės mozaika, kurią sudėliojo patys dalyviai. Pagrindinis konferencijos akcentas – susikabinę rankomis mokiniai „apkabino“ Žemę!
     Ši diena svarbi  ir mažiems, ir dideliems. Vaikai praturtėjo žiniomis, susipažino su naujais draugais, įgijo patirties kalbėti viešai. Mums, suaugusiems, lyg ir ramiau – auginame atsakingą ir sąmoningą jaunąją kartą, kuri nėra abejinga gamtai. Vaikai žino, kad Žemės ateitis – mūsų pačių rankose.

DSC 0027

DSC 0086

DSC 0104