logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Pamokų laikas

1.   8.30 - 9.15
2.   9.25 - 10.10
3.   10.20 - 11.05
4.   11.25 - 12.10
5.   12.35 - 13.20
6.   13.30 - 14.15
7.   14.20 - 15.05
8.   15.10 - 15.55

Naudingos nuorodos:

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

Rugsėjo trečioji

Telkiančių idėjų

Į tikslą vedančių ieškojimų,

Laisvės ir kūrybos dvasios

Naujais mokslo metais.

Kiekvienas kurkime mokyklą, kurioje gera....

Taip savo sveikinimo kalbą pradėjo gimnazijos direktorė Birutė Genienė. Direktorė teigė, kad „daugumai mokinių  mūsų mokykloje gera, nes praėjusius mokslo metus aukščiausiuoju lygiu baigė 12  mūsų mokinių. 7 pradinukai ir 5  pagrindinio pagrindinio ugdymo programos mokiniai. Pagrindiniu lygiu 47, patenkinamu 111. Išleidome į gyvenimą 72 laidą, kurioje mokėsi 20 abiturientų. 19  įteikti brandos atestatai.

Šiais metais  ŠMM  paskelbtas akcentas  - GERA MOKYKLA. Geros mokyklos koncepcija patvirtinta 2015-12-21 ŠMM įsakymu. Tai nėra pirmoji nepriklausomos Lietuvos istorijoje . Pirmoji  koncepcija –Tautinė mokykla 1988 buvo kuriama Lietuvos nepriklausomybės išvakarėse.  Šios koncepcijos vertybės-mokykla, kaip kultūros sistemos perteikėja, prasmingos dvasinės veiklos erdvė, antrieji vaiko namai.

Antrą kartą nacionalinė geros mokyklos samprata akcentuota1994. Didžiausias iššūkis tuo metu buvo laisvė- laisvas žmogus laisvoje visuomenėje ir valstybėje. Kalbant apie ugdymą, pabrėžta savarankiškos, sąmoningos, įsipareigojusios kitiems ir tėvynei, aktyvios ir visapusiškai išsilavinusios asmenybės svarba.

Šioje Koncepcijoje  neneigiamos buvusios idėjos, bet akcentas jau kitas- mokykla, kaip besimokanti bendruomenė, mokymosi ir gyvenimo mokykloje susiliejimo, kitokios valdymo kultūros.  Akcentų turime daug, tačiau labai reikia mūsų visų gražaus sutarimo, vaikučių noro dirbti, mokytis pagal savo gebėjimus,  būti nuoširdžiais ir drausmingais.... Mokytojų darbas yra mokyti, bet ne tramdyti išdykusius, nenorinčius siekti žinių mokinius.

Apžvelgus geros mokyklos koncepcijos istoriją  išvada viena -  dirbti turime visi ir tada galėsime raškyti gražius mokslo vaisius.  Mūsų mokykla, gimnazija turi daug nuostabių pavyzdžių kaip baigę mūsų gimnaziją mokiniai pasiekia puikių mokslo aukštumų, yra puikūs specialistai, nuoširdūs žmonės. Labai tikiuosi, kad šiais mokslo metais to mums daryti nereikės... Visi gražiai sutarsime, tėveliai lankysis mokykloje tiek, kiek bendradarbiavimo reikalauja ugdymo planas ( ne mažiau 3 kartus). Iškilusias problemas spręsime visi kartu.    MOKINYS-MOKYTOJAS-TĖVAI tai lyg trys stalo kojos, jos visos turi būti vienodos, nes  kitaip stalas tvirtai nestovės.

Šiandien malonu pasidžiaugti gimnazijos istorijos laikotarpiu, kai ji buvo kuriama  1944m. Kiek daug padarė šios  gimnazijos mokytojai ir pirmasis direktorius, steigėjas Antanas Giedraitis.  Šią pavardę mes minime kiekvienais metais. Manau, kad tikrai dauguma gimnazistų pasakytų dėl kieno vardu pavadintos krepšinio taurės  įnirtingai kovoja mūsų gimnazijos vyresnių klasių vaikinai. Kasmet mes sulaukiame buvusio direktoriaus brolio Juozo Giedraičio atvykstant su dovanomis:   diplomais, medaliais. Dėkingi esame už gražią partnerystę, o šiandien Juozas Giedraitis atvyko su labai garbinga misija. Padaryta ir mūsų gimnaziją jau puošia atminimo lenta, kurią  po renginio pašventins mūsų klebonas“. 

Sveikinimo žodį tarė ir Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė V. Rekešienė bei Eržvilko seniūnas Gintaras Kasputis.

Renginio metu buvo pasveikintas J. Giedraitis, kuris savo gimtadienį šventė rugsėjo 1- ąją dieną. Taip pat atsisveikinome su muzikos mokyta A. Masteikaite-Mičule ir dėkojome už pabudintą meilę muzikai mokinių širdyse.

Mokytojų kolektyvas taip pat pasveikino mylimą gimnazijos direktorę Birutę Genienę su 25 metų vadovavimo jubiliejumi, kuri gimnazijai vadovauja nuo 1993 metų.

12 val.  gimnazijos direktorė vyko į Eržvilko gimnazijos Vadžgirio skyrių pasveikinti mokyklos su Mokslo ir žinių diena.

12:30 val. gimnazijos pavaduotoja ugdymui J. Volbikienė kartu su Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktore V. Rekešiene bei Eržvilko seniūnu Gintaru Kaspučiu vyko į Eržvilko gimnazijos Varlaukio skyrių pasveikinti mokyklos bendruomenė su Mokslo ir žinių diena.

Gražių, sėkmingų, gėrio, supratingumo, meilės ir amžino alkio žinioms metų. Būkit sveiki.

sale

sale3 2

sale2

sale1

sale3