logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

Pamokų laikas

1.   8.30–9.15
2.     9.25–10.55
3.   11.15–12.00
4.   12.35–13.20
5.   13.30–14.15
6.   14.20–15.05

ESFIVP I 1

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

 

nerukysiu logo

 

kas

Penktokų krikštynos

     Pagaliau 5a ir 5b klasės mokiniai sulaukė savo krikštynų. Jų data buvo kruopščiai slepiama. Paslaptyje buvo ir renginio eiga. Krikštynų organizatoriai – 2Ga klasės mokiniai. Dešimtokai visą savaitę kūrė scenarijų, darė priemones, kad renginys būtų kuo įdomesnis, linksmesnis, prasmingesnis.

     Šventė prasidėjo vos nuskambėjus skambučiui į pirmą pamoką: į darbą jau spėjusius įnikti penktokus sutrukdė dešimtokai. Penktokai buvo informuoti, kad nuo šiandien jie bus priimti į Eržvilko gimnazijos bendruomenę, todėl jiems dabar yra suteikiami nauji krikšto vardai, kurie galios iki šeštosios pamokos pradžios – krikšto ceremonijos tęsinio. Pertraukos ir pamokos penktokams slinko linksmai – vis kas nors šyptelėdavo pamatęs klasės draugo krikšto vardą.|
     Per šeštą pamoką krikštatėviai pasitiko savo krikšto vaikus ir lydėjo į aktų salę, kurioje laukė iškilminga krikštynų ceremonija. Kelias nebuvo lengvas. Eidami mokiniai turėjo skanduoti penktokų skanduotę, atlikti įvairias ištvermės, sumanumo, vikrumo reikalaujančias užduotis.
     Dešimtokams pritarus, kad visi penktokai yra verti būti priimti į gimnazijos bendruomenę, krikštynų „kunigėlis“ skaitė priesaiką, o visi dalyvaujantys ją kartojo. Po priesaikos žodžių turėjo suvalgyti po griežinėlį citrinos, „kad paskutinį kartą būtų susiraukę mokykloje“, ir pasirašyti po priesaika. Po ilgų išbandymų penktokai tapo pilnateisiai vyresniųjų klasių mokiniai.
    Krikštatėvius apdovanojo krikšto vaikai. Po ceremonijos jų laukė gardus šokoladinis pyragas.

IMG 1233

IMG 1236

IMG 1247