logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Pamokų laikas

1.   8.30 - 9.15
2.   9.25 - 10.10
3.   10.20 - 11.05
4.   11.35 - 12.20
5.   12.35 - 13.20
6.   13.30 - 14.15
7.   14.20 - 15.05
8.   15.10 - 15.55

Naudingos nuorodos:

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

AR PAŽĮSTI SAVO KRAŠTĄ?

AR PAŽĮSTI SAVO KRAŠTĄ?

Gruodžio 13 d. Eržvilko gimnazijoje vyko smagus renginys – intelektualioji viktorina „Mano kraštas“. Ją organizavo „Geoprotų“ būrelio brigada: mokytojas Alvydas Adomavičius, Eglė Liubancaitė, Deividas Jackis, Rokas Grencevičius, Rugilė Gelžinytė, Andžela Jociūtė, Emilija Barauskaitė.

                           Tuo tarpu „Protų mūšio“ tipo klausimus ruošė žymiai platesnis „geoprotukų“ ratas. Tai ir Astija Janušaitė, Dovilė Masiulytė, Gabija Buitkutė, Skaistė Liubancaitė, Arūnė ir Audrūnė Bakšytės, Hubertas Škudzinskas, Jaunius Dobilas.

                           Šį kartą „Geoprotų“ tipo renginyje buvo įvesta naujovė, t.y. dalyviai sugrupuoti pagal gyvenamąją vietą po 4 - 5. Iš viso buvo vykdomi penki turai po 5 klausimus tokia tematika: gamtos objektai, visuomeniniai objektai, mišrūs klausimai, vaizdai ir žmonės. Ir viskas – apie Eržvilko kraštą, gyvenamąsias mokinių aplinkas.

                           Visiems netikėtai gana ryškiai nugalėjo „mažiukų“ komanda. Tai - Eržvilkas 2, kurią sudarė Arūnė ir Audrūnė Bakšytės, Liucija Pelcikytė, Hubertas Škudzinskas, Armandas Mekšriūnas. Tikri šaunuoliai! Antroje vietoje taip pat gana ryškiai liko Kartupių zona 2, kurią sudarė Deimantė Blažytė, Rokas Bložaitis, Greta Miliūnaitė, Karolina Sandargaitė. Na, o trečiąją vietą iškovojo net 3 komandos, surinkusios po lygiai taškų. Tai – Varlaukio – Lybiškių jungtinė komanda, Rutkiškių zona, Kartupių zona 2. Iš viso dalyvavo 10 komandų, iš jų dar Pašaltuonio zona, Eržvilkas 1, Žindaičių – Vilniškių bendra komanda, Girdžių zona, Vadžgirio zona.

                           Visi dalyvavę renginyje „Mano kraštas“ apie 40 žingeidžių mokinių pagilino geografines, istorines, gamtines, vizualines, žmonių pažinimo žinias apie save supančias gyvenamąsias erdves.

                          

                           Geografijos mokytojas                Alvydas Adomavičius

geo