logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Pamokų laikas

1.   8.30 - 9.15
2.   9.25 - 10.10
3.   10.20 - 11.05
4.   11.35 - 12.20
5.   12.35 - 13.20
6.   13.30 - 14.15
7.   14.20 - 15.05
8.   15.10 - 15.55

Naudingos nuorodos:

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

2019 kovo 4 diena

Sportinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo diena (Giedraičio taurė). Kaziuko mugė.

Kovo 4 dieną gimnazijoje vyko nepamokinė diena – „Sportinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo diena (Giedraičio taurė). Kaziuko mugė“. Nuo ankstyvo ryto mokiniai ruošėsi prekybai. Namų darbus atlikę puikiai, mokiniai ant stalų išdėliojo įvairias gėrybes: pyragus, grybukus, kibinus, sausainius, rūkytas žuvis, medaus ąsočius, įvairius rankų darbo dirbinius: medinius šaukštus, pintus krepšius, megztas riešines ir t.t.

Šiemet kavinę organizavo 2G klasės mokiniai. Kavinėje tradiciškai pagrindiniu patiekalu tapo naminis kugelis, kurį šiemet kepė net trys šeimininkės. Už labai gardų kugelį kavinės organizatoriai labai dėkoja O. Grencevičienei, M. Sandargienei ir K. Masiulytei.

Labai džiaugiamės, kad šiemet mugė kaip niekada anksčiau buvo be galo gausi ir įvairi. Mugės metu mokiniai turėjo galimybę nusifotografuoti prie foto sienelės, kurią parengė istorijos mokytoja S. Baužienė, pinti lietuviškų apyrankių kvietė technologijų mokytoja L. Mockuvienė, pavasarį į mokyklą viliojo gamindama drugelius matematikos mokytoja R. Dumašiūtė, o viską meniškai ant popieriaus perteikė dailės mokytoja R. Balčaitienė.

II dienos etapas buvo tradiciškai skirtas A. Giedraičio krepšinio taurei laimėti. Teisėjaujant kūno kultūros mokytojui R. Skrodeniui dėl trečios ir ketvirtos vietos susirungė IG ir IIG klasės mokiniai. Po sunkios kovos III vieta atiteko IIG klasės komandai.

Gražią kovą ir profesionalų žaidimą parodė susirungę IIIG ir IVG klasės komandos. Labai sunkiai, bet užtikrintai pergalę iškovojo IIIG klasės mokiniai. 

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos rėmėjui Juozukui Giedraičiui už medalius ir diplomus. Linkime sveikatos ir sakome iki pasimatymo kitais metais. Mes visada Jūsų laukiame!

gied