logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

Pamokų laikas

1.   8.30–9.15
2.     9.25–10.55
3.   11.15–12.00
4.   12.35–13.20
5.   13.30–14.15
6.   14.20–15.05

ESFIVP I 1

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

 

nerukysiu logo

 

kas

„RANKRAŠČIAI NEDEGA...“ „РУКОПИСИ НЕ ГОРЯТ…“ „MANUSCRIPTS DON‘T BURN...“

MeistrasMargarita

 

 

     Spalio 18 d. įvyko 3G–4G kl. Eržvilko ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijų netradicinė integruota rusų ir anglų kalbos edukacinė pamoka-išvyka „Michailas Bulgakovas „Meistras ir Margarita“. Rankraščiai nedega...“, kurios metu žiūrėjome O. Koršunovo spektaklį „Meistras ir Margarita“ pagal garsiojo XX a. rašytojo Michailo Bulgakovo romaną, mokydamiesi suprasti biblinių ir šiuolaikinių laikų sąsają ir įžvelgti politinę satyrą, pašiepiamas sovietines normas.

     Pirmoji projekto dalis vyko gimnazijose per pamokas. Tikslas supažindinti mokinius su M. Bulgakovo kūryba, biografija. Šią veiklą vykdėme kartu su rusų kalbos mokytoją Nijole Mileriene.
     Antroji dalis – netradicinė edukacinė pamoka-išvyka, mokiniai turėjo užduotis.
     Trečioji dalis – aptarimas gimnazijose, integruotos pamokos, mokytojų numatyti atsiskaitymai ir apibendrinimas.
     Mintis daryti tokias pamokas kilo senai, taigi, pakvietėme prisijungti ir kartu vykti Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją. Taip pradėjome bendrą tęstinį abiejų gimnazijų projektą „KALBA. TEATRAS, KINAS, TELEVIZIJA“, kurio tikslas – skatinti mokinius domėtis ne tik Michailo Bulgakovo, kaip pasaulinio mąsto rašytojo, kūryba, bet ir kultūra, menais, teatru. Tobulinti ir plėsti dalykines žinias, savo akiratį, ir, žinoma, tobulinti rusų ir anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius, ugdyti bendradarbiavimo gebėjimus. Netradicinių veiklų iniciatorės: Eržvilko gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Marina Vaitiekūnienė ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus rusų kalbos mokytoja metodininkė Svetlana Stankevičienė.
     Planuojama dar viena bendra išvyka į Rusų dramos teatrą, kino teatrus.

Anglų kalbos mokytoja M. Vaitiekūnienė