logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

Pamokų laikas

1.   8.30–9.15
2.     9.25–10.55
3.   11.15–12.00
4.   12.35–13.20
5.   13.30–14.15
6.   14.20–15.05

ESFIVP I 1

jurbarkosc

 

smm logo

 

emokykla logo

vaiku linija

 

nerukysiu logo

 

kas

Išvyka į Kosow Lacki licėjų Lenkijoje

lenkija

 

     Gruodžio 5–6 dienomis Eržvilko gimnazijos mokiniai – Austėja Adomaitytė, Audrūnė Bakšytė, Orinta Mozūraitytė, Arūnė Bakšytė, Gerda Durulytė ir Miglė Piaseckaitė – su mokytoja Stase Baužiene, socialine pedagoge Jolita Mockaitiene ir gerbiamu Egidijumi Giedraičiu, kuris mokėdamas lenkų kalbą padėjo susikalbėti, važiavome į Kosow Lacki licėjų, esantį Lenkijoje. Mainų programa buvo labai turtinga.

     Mokyklos bendruomenė aprodė mums savo 12-os metų „senumo“ mokyklą. Aplankėme kultūros centrą, kuriame ne tik stebėjome pasirodymus, bet ir patys galėjome išbandyti siūlomas veiklas. Taip pat su miesto meru aplankėme naują vaikų darželį-lopšelį, susipažinome su nuostabios architektūros Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia.

     Vakare aplankėme Kosow Lacki miesto žymias istorines vietas. Turėjome unikalią galimybę apžiūrėti didžiausią miesto restoraną-viešbutį, kuriame kartu vakarieniavome, bendravome ir galėjome geriau susipažinti vieni su kitais. Grįžę į licėjų žiūrėjome draugų lenkų mokyklos pristatymą. Vėliau, naudodamiesi visus jungiančiu internetu, dalyvavome protmūšyje, žaidėme įvairiausius žaidimus, vieni kitus mokėme šokti savo liaudies šokius. Beveik visą naktį žaidėme tinklinį, bendravome.

     Antrąją mūsų susitikimo dieną pristatėme Eržvilko miestelį, padovanojome lauktuvių iš Lietuvos: mokinių rankų darbo eglutes ir magnetukus su Eržvilko gimnazijos vaizdu ir herbu. Dieną vėl žaidėme žaidimus, mokėmės kitos šalies kalbos, tačiau atėjo sunkiausioji dalis, kai turėjome išvykti. Visiems palinkėjome šiltų artėjančių Šventų Kalėdų ir gražaus tolimesnio bendravimo. Kad ši kaimyninių šalių mokyklų draugystė nenutrūktų, prieš atsisveikindami mes juos pakvietėme atvykti į Eržvilką.

Miglė Piaseckaitė

Paveikslėlis1

Paveikslėlis7

Paveikslėlis3

Paveikslėlis13