logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

 

Pamokų laikas

1.   8.30–9.15
2.     9.25–10.10
3.   10.20–11.05
4.   11.35–12.20
5.   12.35–13.20
6.   13.30–14.15
7.   14.20–15.05
8.   15.10–15.55

News Flash

Displays a set number of articles from a category based on date or random selection. Help

 •  

   

   

   

     Spalio 18 d. vyko 3G–4G kl. Eržvilko ir Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijų netradicinė integruota rusų ir anglų kalbos edukacinė pamoka-išvyka „Michailas Bulgakovas „Meistras ir Margarita“. Rankraščiai nedega...“, kurios metu žiūrėjome O. Koršunovo spektaklį „Meistras ir Margarita“ pagal garsiojo XX a. rašytojo Michailo Bulgakovo romaną.

   
 •  

      2019 m. spalio mėn. Jurbarko r. Eržvilko gimnazija įsijungė į organizacijos „Gelbėkit Vaikus“ inicijuojamą pilietinę akciją „Solidarumo bėgimas“. Šioje akcijoje dalyvavo Eržvilko gimnazijos mokiniai, tėvai, mokytojai. Solidarumo bėgimas vyko spalio 16 dieną Eržvilko gimnazijos stadione. Bėgime dalyvavo ne tik 1–4G klasių mokiniai, mokytojai, bet ir PU grupės vaikučiai ir jų tėveliai. Akcijos dalyviai surinko 127,18 €.
      Solidarumo bėgimą gimnazijoje organizavo socialinė pedagogė Jolita Mockaitienė ir sveikatos priežiūros specialistė Danutė Barčauskienė.  

   
 •  

       Spalio 15 d. Eržvilko gimnazijos IU ir PU grupei vyko edukacinė pamokėlė „Svečiuose pas dantukų fėją“. Visuomenės sveiktos priežiūros specialistė Danutė Barčauskienė supažindino, kaip teisingai prižiūrėti dantukus. Vaikai išmoko juos valyti, o atsisveikinant gavo po dovanėlę – dantukų valymo kalendorių.

  Romualda Juodaitienė

    

   
 • „Man visi geri ir visus myliu, bile tik dirbtų ir tarnautų Lietuvos pažangai“ (Juozas Tumas-Vaižgantas)

       Spalio 11 dieną 3G klasės mokiniams vyko netradicinė pamoka miestelio bibliotekoje, skirta Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Mokiniai žiūrėjo informatyvų filmą, kuriame buvo pasakojama apie rašytojo įdomesnius gyvenimo faktus, skaitomos ištraukos iš apysakos „Dėdės ir dėdienės“. Taip pat moksleiviai pristatė savo ruoštus kūrybinius darbus apie Juozą Tumą-Vaižgantą.

   
 •  Mieli mokytojai,

       sveikiname Jus Mokytojų dienos proga, nuoširdžiai dėkojame už pastangas ir kantrybę, už šypsenas, rūpestį ir širdies gerumą. Tegul būna graži Jūsų Diena, spindinti visų mūsų dėkingumu, visada jaučiančių švelnų, patikimą ir drąsinantį žvilgsnį. Linkime stiprybės, energijos, kūrybingumo ir kuo didžiausios sėkmės.

  Gimnazijos mokiniai