logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

 

Pamokų laikas

1.   8.30 - 9.15
2.   9.25 - 10.10
3.   10.20 - 11.05
4.   11.35 - 12.20
5.   12.35 - 13.20
6.   13.30 - 14.15
7.   14.20 - 15.05
8.   15.10 - 15.55

News Flash

Displays a set number of articles from a category based on date or random selection. Help

 •                   Kaip ir visoje respublikoje, taip ir Eržvilko gimnazijoje dvyliktokams nuskambėjo paskutinis skambutis. Lydimi pirmokų, dvyliktokai žygiavo miestelio gatvėmis į Eržvilko kultūros centą, kur vyko paskutinio skambučio šventė. Renginį pradėjo pirmos klasės mokiniai eilėmis: „Dvyliktokai susirinko net mokyklos grindys linko.....“ ir padovanojo šokį. Daug gražių žodžių tarė gimnazijos direktorė Birutė Genienė, klasės auklėtoja Violeta Gudaitienė, socialinė pedagogė Jolita, Eržvilko seniūnijos seniūnas Gintaras Kasputis. Renginį papuošė gimnazijos kolektyvo ,,Ievužė“ šokiai, Gretos (2G) ir Tautvydo (3G) atliekama daina. Renginio vedėjai Gytis M. ir Ernestas parepavo.

    Abiturientai  visiems padėkojo trumpu žodeliu ačiū. Tradiciškai buvo skaitomas testamentas. Renginį vainikavo dvyliktokų valsas.

   
 • Minint Europos Tarybos 70-metį, URM organizavo diskusiją „Mūsų teisės, mūsų laisvės mūsų Europa. Europos Taryba po 70 metų“. Renginio metu ministras L. Linkevičius apdovanojo šia proga organizuoto moksleivių rašinių konkurso laimėtojus, tarp kurių buvo 4 vietos laimėtoja 2G kl. mokinė Gabrielė Petrylaitė. SVEIKINAME!!!!!!

   

 • Šiandien šventėme Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną drauge su šauniais priešmokyklinio ugdymo grupės vaikais ir jų mokytoja Romualda Juodaitiene. Vaikučiai susidomėję klausėsi bibliotekininkės skaitomos Mariaus Marcinkevičiaus ,,Draugystė ant straublio galo" knygos, kurią išrinko Papūgėlė Šnekutė, ,,džiugino knygeles" - patys skaitė ir vartė jas!
  Labai dėkojame vaikučiams už dovanėles - nuostabius drugelius, kuriais išpuošė biblioteką!!!

   
 • Gegužės 2-4 dienomis Palangoje, V. Jurgučio pagrindinėje mokykloje, įvyko Lietuvos mokinių Jaunųjų filologų konkursas. Eržvilko gimnazijos dvyliktokas Simonas Stankaitis prozos sekcijoje užėmė antrąją vietą. Pasveikinkime Simoną antrą kartą tapusį konkurso laureatu!!! Nuotraukose - akimirkos iš Palangos.

   
 • Balandžio 17 dieną 3 ir 4 klasių anglų kalbos pamokos buvo netradicinės. Sugalvojome pakalbėti apie Velykas ir jos tradicijas pasaulyje kitaip – surengėme protmūšį. Mokiniai susipažino su šios šventės simboliais Didžiojoje Britanijoje, palygino jas su simboliais Lietuvoje, išmoko naujų raktinių šventės žodžių, visi kartu margino margučius ir jais papuošė Velykų medį ant lentos. Protmūšio metu mokiniai naudojosi jau tapusiomis numylėtomis interaktyviomis programomis „Kahoot!“ ir „Quizizz“. Taip pat reikėjo atlikti įvairias paruoštas užduotis žodynėlyje. Dalyvavo keturios komandos: “Catkins“, “Tulips“, “Easter Bunnies“ ir “Chocolate eggs“. Visi labai aktyviai dirbome pasitinkant Šv. Velykas.

  Šį renginuką užbaigėme angliškai dainuodami pavasarines daineles ir šokdami. Be to, greitai ir inovatyviai pasitikrinome savo žinias ir patobulinome savo žodyną interaktyvių programėlių  „Kahoot!“ ir „Quizizz“ dėka!