logo

Šaltuonos g. 14, Eržvilkas
Telefonas: (8 447) 43158

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


button tamo

 

Pamokų laikas

1.   8.30 - 9.15
2.   9.25 - 10.10
3.   10.20 - 11.05
4.   11.35 - 12.20
5.   12.35 - 13.20
6.   13.30 - 14.15
7.   14.20 - 15.05
8.   15.10 - 15.55

Vykdomi projektai

     2015 m. sausio mėn. 23 - 24 d. Eržvilkiškių bendruomenės centras (pirmininkė Rasida Kalinauskienė) Eržvilko mstl., Jurbarko r. vykdė Lietuvos kredito unijos 2014 m. bendruomenių rėmimo programos "Gera kurti kartu" finansuotą projektą "Finansinis švietimas Eržvilko bendruomenėje". Projekto metu ekonomistė Aušra Maldeikienė skaitė paskaitas "Ką aš žinau apie pinigus", "Asmeniniai finansai - ekonominės sistemos dalis", "Savarankiško gyvenimo pradžia - ne tik laisvė, bet ir atsakomybė", "Finansai - pinigų valdymo menas", "Universalios asmeninių finansų valdymo taisyklės".

     Projekto partneriu tapo Eržvilko gimnazija. Sausio 23 d. ekonomistė Aušra Maldeikienė bendravo su 1 - IV G klasių mokiniais ir mokytojais.


 

     2014 m. spalio mėnesį Eržvilko gimnazija dalyvavo Ugdymo plėtotės centro, įgyvendiname projekte „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (III etapas)“, skelbtoje mini mokymų atrankoje.

     Mini mokymai – kvalifikacijos tobulinimo forma – trijų dienų mokymai, susiję su mokytojo veiklos planavimu ir ugdymo proceso organizavimu, tikslingu mokinių tarpusavio, mokinių ir mokytojo bendradarbiavimu, aktyviu mokinių darbu pamokose. Tai orientuoti į praktiką profesinės raidos renginiai, skirti konkrečiai mokyklos, kurios mokytojai nori tobulėti, bendruomenei – mokyklos komandai.

     Mini mokymų temos

  • Dalykų ryšiai ir integracija.
  • Mokytojo veiklos planavimas.
  • Pamokos struktūros kokybė.
  • Mokymosi nuostatos, būdai ir išmokimo stebėjimas.
  • Mokymasis bendradarbiaujant.
  • Mokymosi veiklos diferencijavimas.
  • Vertinimas ugdant.
  • Pagalba mokantis.
  • Specialiųjų poreikių mokinių ugdymas.
  • Gabių ir talentingų vaikų ugdymas.

     Tikimės, kad projektą laimėsime ir sulauksime UPC lektorių komandos savo gimnazijoje!


VVG ,, NEMUNO “ PROJEKTO ,, JAUNIMO RENGINIŲ CIKLO ORGANIZAVIMAS ERŽVILKE ” KŪRYBINIS- KONFERENCINIO POBŪDŽIO  ,, BAIGIAMASIS RENGINYS“

      Lapkričio 29 d. Eržvilko gimnazijoje vyko  kūrybinis- konferencinio pobūdžio baigiamasis renginys, vykdomas pagal VVG ,,Nemunas“ projektą ,, Jaunimo renginių ciklo organizavimas Eržvilke“.  Tai paskutinis šeštasis  renginys iš numatytųjų  projekto veiklų.

       „Baigiamojo renginio“ tikslas- pristatyti Eržvilko bendruomenei VVG ,,Nemunas“ projekto ,, Jaunimo renginių ciklo organizavimas Eržvilke“ įgyvendinimą.

       Soc. pedagogė J. Mockaitienė apžvelgė viso projekto veiklą. Projekto dalyviai pristatė akimirkas iš projekto metu vykusių renginių: „Talentų vakaras“, „Sporto šventė“, „Pradedančiųjų muzikos grupių festivalis“, spektaklis jaunimui „Škac, mirtie, škac!“ ir „Šokių maratonas“. Šie renginiai buvo skirti ne tik jaunimui, bet ir visiems Eržvilko krašto bendruomenės nariams. Džiugu, jog nepaisant amžiaus skirtumo, visus vienijo nuoširdus  bendravimas, bendra veikla.

      Mokyklos direktorė B.Genienė pasidžiaugė vykusiu projektu, supažindino bendruomenę su projekto metu įsisavintomis lėšomis.

      Renginį vainikavo atminimo dovanėlės. Pokalbių prie arbatos metu, pasimėgavome nuotraukomis iš vykusių renginių. Jaunimas tvirtino, jog dalyvavimas projekte suteikė galimybę praplėsti dragų ratą, įgyti patirties. Visi tikisi, jog ateityje galės dalyvauti panašiuose projektuose.

      Dėkojame Eržvilko seniūnui ir bendruomenės nariams už dalyvavimą bei pagalbą vykdant projektą.

Eržvilko gimnazijos žurnalistų būrelis


 

VVG ,, NEMUNO “ PROJEKTO ,, JAUNIMO RENGINIŲ CIKLO ORGANIZAVIMAS ERŽVILKE ”

JURBARKO RAJONO JAUNIMO POILSIO VAKARAS ,,ŠOKIŲ MARATONAS ”

     Spalio 19 d. Eržvilko gimnazijoje vyko  pramoginio- sportinio  pobūdžio Jurbarko rajono jaunimo poilsio vakaras  ,, Šokių maratonas“, vykdomas pagal VVG ,,Nemunas“ projektą ,, Jaunimo renginių ciklo organizavimas Eržvilke“.  Tai penktasis  renginys iš numatytųjų  projekto renginių.

     ,, Šokių maratono“  tikslas - surengti pramoginį – sportinio pobūdžio poilsio vakarą, skatinantį jaunimą bendrauti,  sveikai, prasmingai ir turiningai leisti laisvalaikį . 
     Esame įpratę, kad šokių maratone dalyvauja tik poros. Tačiau pastebėjome, kad jaunimas aktyviau įsijungia į veiklą ne poromis,  o grupelėmis. Siekdami, kad renginyje dalyvautų kuo daugiau jaunimo, pakeitėme įprastus šokių maratono nuostatus. Šiame ,, Šokių maratone“ rugtyniauti galėjo ne tik poros , bet ir mišrios komandos nuo 3 iki 5 narių. Galime pasidžiaugti, kad jaunimas buvo gan aktyvus. Šokių aikštelėje rungėsi net 10 komandų ir dvi poros. Dalyviai buvo energingi ir atkaklūs. Nei viena komanda nenorėjo pasiduoti ir pralaimėti. Nuotaikinga šokių muzika skambėjo net 5 valandas, kol paaiškėjo nugalėtojai.

     Ne tik jaunimas aktyviai judėjo, bet ir atsakinga komisija turėjo ką veikti.  Eržvilko seniūnas G. Kasputis, sveikatos priežiūros darbuotoja D. Barčauskienė, gimnazijos pavaduotoja ugdymui J. Volbikienė ir  socialinė pedagogė J.
Mockaitienė akylai stebėjo maratono dalyvių taisyklių laikymąsi , dalyvių sveikatos būklę. Stebėti maratono eigą buvo gan patogu, nes komisijos štabas buvo įrengtas ant  naujosios, projekto lėšomis įsigytos, sceninės pakylos.

     Ką veikė jaunimas , kuris nedalyvavo maratone? – Ogi tiesiog šoko. Po nugalėtojų paskelbimo ir apdovanojimų jaunimas nesiskirstė į namus. Gimnazijoje dar skambėjo muzika, vyko pašnekesiai prie arbatos ir ,visų mėgiamos, naktinio krepšinio varžybos.

  Esame dėkingi Eržvilko seniūnui G. Kaspučiui ir gimnazijos darbuotojams už bendradarbiavimą organizuojant ir pravedant renginį jaunimui ,,Šokių maratonas“.

Jolita Mockaitienė


VVG ,, NEMUNO “ PROJEKTO ,, JAUNIMO RENGINIŲ CIKLO ORGANIZAVIMAS ERŽVILKE ”

SPEKTAKLIO JAUNIMUI DEMONSTRAVIMAS

     Rugsėjo 28 d. Eržvilko gimnazijos  bendruomenė sportiškai apsirengę ir puikiai nusiteikę  rinkosi į mokykla. Kaip ir kiekvienais metais, tradiciškai mūsų gimnazijoje vyko ,,Patrioto dienos“ šventė. Tai šventė ne tik gimnazijos , bet ir miestelio bendruomenei. Jos metu vyksta sportinės varžybos, susitikimai su žymiais žmonėmis , krašto patriotais, rodomos meninės programos.

    Po šventės atidarymo, išklausę varžybų instruktažus,  jaunimas ir suaugusieji pasiskirstė į komandas ir išžygiavo į stadioną.  Nepaisant žvarbaus oro, visi buvo linksmi, pasiruošę kovoti ir laimėti. Šventės dalyviai dalyvavo lengvosios atletikos rungtyse. Smagu, kai visi kartu siekiame bendrų ir kuo geresnių rezultatų.

    Po sportinių varžybų visi skubėjome į gimnazijos aktų salę, kurioje buvo demonstruojamas spektaklis jaunimui.  Spektaklio demonstravimas – tai ketvirtasis renginys  iš VVG ,,Nemunas“ projekto ,, Jaunimo renginių ciklo organizavimas Eržvilke“  numatytųjų  projekto renginių.

    Jurbarko vaikų ir jaunimo teatras ‘‘Vaivorykštė‘‘, vadovaujamas D. Šneiderienės, pristatė pjesę  ,,Škac,mirtie, škac“. Gimnazijos salė buvo gausiai pripildyta  žiūrovų. Džiugu, kad pasimėgauti šia meno rūšimi galėjo ne tik gimnazijos, miestelio bendruomenės nariai, bet ir  svečiai – seserys  Jarmalaitės, atvykusios į  kasmetinę, tradicinę ,,Patrioto dienos“ šventę.

   Jolita Mockaitienė