Gerumo akcija

      Eržvilko gimnazija ir ATV klubo „Bekelės vilkai“ vadovas Vytautas Jakutis birželio mėnesį pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šalys įsipareigojo organizuoti bendrus renginius, palaikyti draugiškus santykius.

      Kalėdinis laikotarpis yra puiki proga pamatyti tuos, kuriuos reikia sušildyti savo gerumu. Ta proga vyko jau antrasis susitikimas su klubo nariais – gerumo akcija. Laukdami susitikimo gimnazijos moksleiviai nuoširdžiai įsijungė į veiklas – organizavo piešinių parodą „Bekelės vilkams“. Klubo nariai visą mėnesį aktyviai ieškojo vaikams dovanėlių, rinko paramą šeimoms. Susitikimas prasidėjo sporto salėje, į kurią rinkosi gimnazijos bendruomenė. Klubo prezidentas Remigijus Gančierius papasakojo apie „Bekelės vilkų“ klubą, veikiantį nuo 2013 metų ir vienijantį apie 40 narių iš visos Lietuvos. Tikslas – naudingai leisti laiką, pažinti Lietuvą ir bendradarbiauti su įvairiomis bendruomenėmis, prisidėti gerais darbais, įvairiomis akcijomis, įteikia trūkstamų daiktų, bendrauja.

      Šiandien kelias atvedė į Eržvilko gimnaziją. Moksleiviai susidomėję žiūrėjo filmą apie klubo veiklas, laisvalaikį, akcijas. Dalyvavo viktorinoje. Džiaugėsi įvairiomis dovanėlėmis, saldžiomis vaišėmis. Vėliau laukė pasivažinėjimas keturračiais, tuo metu kiti klubo nariai išvyko į šeimas su dovanomis – jos įvairios ir praktiškos (lova, stalas, skalbimo mašina, vonia, batų spinta, stalinės lempos, kamuoliai). Gimnazijos bendruomenė dėkoja visiems klubo nariams už gražią draugystę, paramą, norą padėti neskaičiuojant savo laiko. Nuoširdų ačiū tariame klubo senbuviui – gimnazijos auklėtiniui, kraštiečiui – Dariui Čirvinskui, kuris šypsosi ir sako, jog visada gera padėti kitiems, kad širdyse būtų gerumo ir džiaugsmo.

Pavaduotoja ugdymui,
laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas
Edita Lopetaitienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest