MOKINIŲ  UŽIMTUMO STOVYKLA „MIŠKO PASLAPTYS“

     2023 m. birželio 19–23 dienomis Eržvilko gimnazijoje vyko dieninė vasaros  stovykla „Miško paslaptys“. Ši stovykla skirta 5–8 klasių mokinių užimtumo ir socialinių kompetencijų ugdymui.

     Atsižvelgiant į tai, kad Eržvilko krašto geografinė padėtis turtinga miškais, mokinių užimtumą ir socializaciją vykdėme tirdami gamtos išteklius bei krašto partizaninio judėjimo, kultūros ir meno istorinį paveldą, susijusį su mišku.  Stovyklautojai galėjo išbandyti save įvairiose veiklose, praplėsti akiratį dalyvaudami pažintinėse išvykose. Stovyklos metu vyko žygiai į Balandinės ir Kažemėkų mišką, Balandžių kaimą bei išvykos į Vertimus ir Panemunių regioninį parką. Mokiniai ieškojo  partizanų kapų, istorinių-meninių paminklų, tyrė gamtos išteklius, rinko medžiagą, kuria  bus galima dalintis ir pritaikyti vietos bendruomenės labui.

     Svarbiausia tai, jog stovyklautojai turėjo galimybę ne mokyklos aplinkoje tobulinti bendravimo kompetencijas, mėgautis geru mikroklimatu ir emocine savijauta, įgyti naujų žinių ir patyrimų, aktyviai judėti. Vietos jaunimas geriau pažino savo kraštą, jo istoriją.

                                                                                                                          Socialinė pedagogė Jolita Mockaitienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest