Sportinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo diena Eržvilko gimnazijoje

Kovo 17-oji Eržvilko gimnazijoje – sportinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo diena (tradicinė „Giedraičio taurė“). Gimnazijoje vyko daug ir įvairių veiklų. Per pirmąją pamoką visų klasių moksleiviai su auklėtojais klasėse žiūrėjo pamoką iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotų atvirų pamokų ciklo.
      Visuomenės sveikatos biuro specialistė Danutė Barčauskienė 5–6 kl. mokiniams skaitė paskaitą „Vanduo ir gyvybė“. Didelio susidomėjimo sulaukė jos mokymai, kaip pasimatuoti kraujo spaudimą, atlikti dirbtinį kvėpavimą.
      5–4G klasių atstovai sukūrė nuostabius plakatus, skirtus Žemės dienai. 7–2G klasių moksleivių komandos dalyvavo viktorinoje „Žemės diena“. Geriausiai pasirodė ir buvo apdovanoti diplomais: 2G klasės komanda „Žemės vaikai“ (I vieta), IG klasės komanda „Žemyna“ (II vieta), 8 klasės komanda (III vieta).
      5–4G klasių moksleiviai dalyvavo orientacinėse varžybose, kurias organizavo geografijos mokytojas Alvydas Adomavičius. Trasa nusidriekė iki Šaltuonos upės slėnio. Dalyviams teko surasti paslėptus 5 kontrolinius punktus bei kuo greičiau įveikti trasą. Finišą pasiekė apie 100 mokinių, su jais ir gimnazijos direktorė. Mergaičių grupėje nugalėjo Dovilė, Gabija ir Astija (3G kl.), antrąją vietą užėmė Linėja (8 kl.), trečiąją – Karolina (8 kl.). Vaikinų grupėje nugalėjo Arnas (1G kl., I vieta), Adomas (8 kl., II vieta), Elijus ir Eimantas (2G, 1G kl., III vieta).
      Kita mėgstama ir populiari veikla gimnazijoje – tinklinio varžybos. 8, 2G, 1G, 4G klasių komandos žaidė tinklinio varžybas, kurias organizavo kūno kultūros mokytojas Rolandas Skrodenis. Garbingą pirmąją vietą užėmė ir Giedraičio taurę iškovojo 2G kl. komanda, antrąją – 4G, na o trečiąją – 1G klasės mokiniai. Turiningai ir įdomiai praleistą dieną baigėme sporto salėje. Gimnazijos direktorė Jurgita Volbikienė apdovanojo nugalėtojus diplomais ir saldžiomis dovanomis, palinkėjo visiems šiltos pavasariškos nuotaikos.