Švenčių belaukiant

       Gruodį Eržvilko gimnazijoje tvyrojo kalėdinė nuotaika. Visa bendruomenė ruošėsi ir nekantriai laukė artėjančių švenčių. Mokyklos erdvėse sužibo žaliaskarės eglutės, karpiniais pasipuošė langai, kiemelyje susibūrė nykštukai, vyko kalėdinės fotosesijos, buvo kuriamas filmas „Aplink pasaulį per šokius“. 
       Gruodžio mėnesį akį džiugino ir vaikų darbų parodos: 5–2G kl. mokinių kalėdinių darbelių (L. Mockuvienė ir R. Valutienė), kalėdinių atvirukų (V. Ambriulaitytė ir E. Lopetaitienė), SUP turinčių mokinių kalėdinių atvirukų „Snieguotos pėdos – artėja Kalėdos“ (R. Mikalkėnienė ir E. Mekšriūnienė) bei dailės būrelio mokinių darbelių (R. Balčaitienė, L. Mockuvienė, E. Mekšriūnienė). 
       Gruodžio 23 d. gimnazijos bendruomenė buvo nusiteikusi šventiškai. Klasėse vyko žiburėliai, moksleiviai keitėsi dovanėlėmis, žaidė stalo žaidimus. Pradinių klasių mokiniai nustebo miestelio aikštėje prie Kalėdinės eglutės sutikę Kalėdų Senelį. Skambėjo linksma kalėdinė muzika, visi kartu šoko, dainavo ir žaidė.  Vėliau Kalėdų Senelis visus vaišino ant laužo virtu plovu. 
      Darželyje skambėjo kalėdinės šventės aidai, vaikučiai šoko ir dainavo kartu su Kalėdų Seneliu, vaidino, deklamavo eilėraščius. 
      Vyresnieji gimnazijos mokiniai klasėse žiūrėjo kalėdinių pasirodymų filmą „Aplink pasaulį per šokius“. Visus žiburėlius aplankė Kalėdų senelis, gimnazijos direktorė Jurgita ir pavaduotoja ugdymui Edita. Klasės buvo apdovanotos direktorės padėkomis ir dovanomis už „Nykštukų kiemelio“ kūrimą, dalyvavimą „Kalėdiškiausios“ klasės rinkimuose bei už kalėdinį filmą. Su puikia nuotaika moksleiviai išėjo kalėdinių žiemos atostogų, kad pailsėję grįžtų kupini naujų idėjų, minčių, žingeidumo!

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest