Eržvilko jaunieji šauliai Laukuvos sąskrydyje

Lapkričio 22–29 dienomis 6–4G klasių mokiniai vyko į Tauragės apskrities jaunųjų šaulių sąskrydį Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje, skirtą Lietuvos Kariuomenės dienai paminėti.

Sąskrydyje šauliai dalyvavo „foto medžioklėje“, aplankė Laukuvos įžymiausias vietas, kultūrinius paminklus, prie jų įsiamžino.

Taip pat dalyvavo sportinėse varžybose: tinklinio, kelmo metimo, šaudymo iš pneumatinio šautuvo, smiginio ir rankų lenkimo. Eržvilko jaunųjų šaulių komanda (Lukas Janaitis, Elijus Dovydaitis, Adomas Stanaitis, Naglis Vaičys, Samanta Stanaitytė, Miglė Piaseckaitė) iškovojo 1-ąją vietą tinklinio varžybose, Adomas Stanaitis rankų lenkimo varžybose užėmė 3-ąją vietą.

Laiko liko dar ir poilsiui po varžybų, bendravimui, žaidimams bei karinių filmų peržiūrai.