Katalikų tikybos viktorina „Saliamono dirbtuvės“

     2024 metais penktokai buvo pakviesti į naują konkursą, kurį organizavo Kauno arkivyskupijos katechetikos centras ir Kauno švietimo inovacijų centras. Tai katalikų tikybos viktorina „Saliamono dirbtuvės“. 1-asis viktorinos etapas vyko mokyklose, tikybos mokytojai įvertino mokinių darbus ir išrinko atstovus, kurie gavo teisę dalyvauti vasario 7 dieną vykusiame 2-ajame viktorinos etape Kaune.

Taigi kelionėn į Kauną išsiruošė gražus būrelis Naujamiesčio progimnazijos ir Eržvilko gimnazijos penktokų. Viktorinos dalyvius ir svečius pasveikino vyskupas Saulius Bužauskas, Katechetikos centro vadovė s. Benedikta Cylikaitė. Po jaukios atidarymo šventės dalyviai sprendė užduotis prie kompiuterių, o palaikymo komandų nariai dalyvavo ekskursijoje Vytauto Didžiojo karo muziejuje.

Atlikus užduotis buvo paskelbti rezultatai, kurie nudžiugino Eržvilko gimnazijos mokinę Simoną Juškytę (mokytoja Ramutė Beinakeraitienė) ir Naujamiesčio progimnazijos penktoką Simą Kamarauską (mokytoja Rasa Greičiūtė). Jie apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais.

Po viktorinos apdovanojimų mokiniai susipažino su Kauno miesto įžymybėmis: Soboro rūsiuose išbandė „aklųjų instaliaciją“, vaišinosi spurgomis senojoje ,,Spurginėje“, aplankė didingą Kauno arkikatedrą. Įsimintina kelionė troleibusu – kai kurie vaikai tokią transporto priemonę išbandė pirmą kartą. Ši diena buvo kupina įspūdžių, mokiniai praturtėjo žiniomis, bendrystės džiaugsmu ir naujomis patirtimis.

Rasa Greičiūtė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest