Mes ir vėl „AZIMUTE“

      Po ilgokos pertraukos Eržvilko gimnazijos mokinių pavardės ir vėl sušmėžavo masinių orientavimosi sporto varžybų „AZIMUTAS“ dalyvių protokoluose. Šį renginį kiekvieną savaitę, išskyrus vasaros ir žiemos laikotarpius, organizuoja ir vykdo Šiaulių OK „Sakas“ jaunimas.
      Rugsėjo 29 d. turas vyko už Kelmės Kryžbarko miškingoje vietovėje. Susirinko gausus nenustygstančių „miško brolių“ būrys iš Šiaulių bei aplinkinių vietovių, net ir Šilalės pradedantieji orientacininkai.
      Mes pasirinkome C trasą, kurios 3 km maršrute privalėjome surasti net 16 kontrolinių punktų. Sekėsi įvairiai, sugaišome 50 minučių, bet trasą sėkmingai įveikėme. Beveik visą laiką bėgome, naudodamiesi kompasais ir žemėlapiais suradome visus KP. Šią trasą įveikė Arūnė Bakšytė, Liucija Pelcikytė, Naglis Vaičys, Modestas Klimas, buvęs mūsų gimnazijos mokinys Rokas Grencevičius bei šių eilučių autorius mokytojas Alvydas. Na, o merginos iš Vilniškių Andžela Jociūtė bei Sofija Kaukaitė savarankiškai sėkmingai baigė pradedančiųjų P 1,6 km trasą su 6 KP.
      Iki kito karto „Azimute“ !

                                                             Geografijos mokytojas Alvydas Adomavičius

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest