Kalėdinė gerumo akcija „Šiluma iš Tavo rankų“

     Štai ir vėl atėjo Kalėdos – stebuklų ir gerumo metas. Eržvilko gimnazijos bendruomenė jau gruodžio pradžioje pradėjo galvoti, kaip galėtų pradžiuginti VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ Eržvilko senelių globos namų gyventojus.

     Gimnazijos grupė „Raudonasis Kryžius“, vadovaujama psichologės Virginijos Krikščionaitienės, padedant socialinei pedagogei Jolitai Mockaitienei, ruošė meninę programėlę, kurioje dainavo ir eiles deklamavo Vytautė Bosaitė, Kamilis Žibikas, Austėja Jokūbaitytė, Austėja Kelpšaitė, Goda Pempytė ir Viktorija Baužaitė. Miglė Piaseckaitė atliko keletą kūrinių kanklėmis. Labai džiugu, kad į šią akciją jau antrus metus įsijungia ir gimnazijos penktos klasės mokinio Kamilio mama Vaida Klevinskienė, kuri savo lėšomis paruošė kalėdines dovanėles seneliams ir krizių centro gyventojams. Technologijų mokytoja Rita Valutienė su mokiniais jiems taip pat pagamino po rankų darbo siurprizą.
     Buvome šiltai priimti. Malonu, kad jau tradiciniu tapęs mūsų bendravimas ir mokiniams, ir seneliams teikia džiaugsmo. Atsisveikinome visi kartu giedodami kalėdinę giesmę „Tyli naktis“.

                                                                                                                  V. Krikščionaitienė ir J. Mockaitienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest